Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

Hoya SUPER HMC PRO1 Skylight 1B 62 mm – Skylight filtr

[Filter Hoya SUPER HMC PRO 1 Skylight 62mm]

Skylight filtr redukuje nadměrné modrání, které se často vyskytuje v barevné fotografii exteriérů, zvláště při fotografování ve stínu za jasné, modré oblohy. Zároveň dodává záběrů...

Více informací

hoya_sk_sp1_62

Dostupnost: do 21 dnů

702 Kč

Výprodej!

-15%

826 Kč

[Filter Hoya SUPER HMC PRO 1 Skylight 62mm]

Skylight filtr redukuje nadměrné modrání, které se často vyskytuje v barevné fotografii exteriérů, zvláště při fotografování ve stínu za jasné, modré oblohy. Zároveň dodává záběrům příjemnou pleťovou barvu. Slouží také jako stálá ochrana objektivu.

Filtry SUPER HMC (Super Hoya MultiCoated) jsou nejvyšší profesionální řadou filtrů Hoya. Nabízejí maximální výkon v propustnosti světla a optimální vyváženost barev. Díky unikátní 12vrstevné povrchové úpravě Super Multicoating je u filtrů Super HMC Skylight dosaženo vynikající propustnosti světla – 99,7 %! Použitím technologie Super Multicoating jsou povrchové reflexe redukovány téměř na nulovou hodnotu a ve spojení s vysokou propustností světla filtry série HMC SUPER umožňují plné využití vašeho objektivu bez jakýchkoli kompromisů při minimálním clonovém čísle.

Nová technologie PRO1 umožňuje firmě Hoya vyrábět pro filtry jen 1 mm tenké, tvrzené sklo s mimořádnými vlastnostmi. Sklo je nasazeno v super tenkém 3mm kroužku se závitem na přední straně. Tenký kroužek zamezuje vinětaci a v kombinaci se sklem o síle 1 mm je o 40 % lehčí než běžné modely.